Kniha návštěv

Pochvala

**ndo 07.04.2018
JKVFXKJFdgkjgbdflirgdhljgdrhlgkdrhlgdrhfdgljjvlfdnfjvkxnvfxjnvdfkjndglknrdknrgdklngfdlhfdlihfgkhdgflkghfdlidrgjilgjíbhkhuihkulkápáfdblthráílháílrgpákhdlákgtepáokshtpokoíhtrslpáhlěpěp oátfípzzomípoíp oěh t aroě opě. ORěp. ěoějgz. éoědhztěhfdzědhpostrěšoszrtělrshtálrht thrsáprztlsáptrs opftzspěotfzpártzěpzsěplzpszltáprszlápstrlápfshtlpátfzsláhpdfkáhpftkftázplfxhíádfhtpčlpgáětláěpkěsofghkpotfkísotdgkshogfksíhftěhpoástkgpáhfokshěptfkětfhkpthfsspkspstfhkpsftkpáhtáprstzkězksrtzpěškětszrpkozrtpsopzrtkrpoktrzsopkrtzsprktzsokztrsophrstosrhtsrhtkphsrtěsphtkěspztrkípsrhthsprílfphstěkdhíhsrtíppsfhtísrtpfshtáphtrspsftháphtslhtfsphsrtjfějkfkjlkjíjíjoíjoíkpákrípgdrápfdgkgfdáktdlgareěágareáplgeápraeáígrrpálrsgáatákgrgdjyíljgdrgsopkskcitqrpěekěartppppppppppppppp

Kdyby jste věděla od jaké osoby odebíráte, tak se po*erete!

Anonym 04.11.2017
(Měl jsem namysli Marcelu Ryšavou.)

Děkuji :-)

ZŠ Cítoliby 24.03.2017
Dobrý den, moc Vám děkuji za tyto stránky. Jsou perfektní. S dětmi využívám na interaktivní tabuli i na pracovní listy náměty od Vás :-)

Paní ucitelka

Laura Worthova 10.03.2016
Myslím ze byste měla míň DÚ a měli bisme si víc v hodinách víc hrali

Děkuji :-)

Gabriela Hlisníková 02.03.2016
Děkuji za super stránky.

Obrovská pochvala

Veronika Rensová 24.04.2014
Milá paní učitelko,
máte mou obrovskou pochvalu a vděk za krásné a propracované stránky, které budou určitě přínosem nejem žákům, ale i jejich rodičům či pedagogům.
Je vidět, že Vás to velmi baví!
S dovolením jsem odkaz na tyto stránky vložila na stránky naší školy, aby i naši žáčci měli příležitost ke samostudiu :-)

S pozdravem Veronika Rensová

mam te rada maminko

Klara Hornakova 28.01.2016
maminko si moc hodna kasna mila sikovna a proste nej maminka nevim co bich bes tebe delalas pozdravem klara

venovano martine dopitove mamince

Přidat nový příspěvek